hi_force_mb430_85_80
HI-FORCE MB430-85-80 hexagonal reduction bush for hydraulic torque spanner TWH430NRH, 85 x 80 x 2.5 mm
  • Spanner size outside 85 mm
  • Spanner size inside 80 mm
  • Wall thickness 2.5 mm