hi_force_mb27_50_41
HI-FORCE MB27-50-41 hexagonal reduction bush for hydraulic torque spanner TWH27NRH, 50 x 41 x 4.5 mm
  • Key width outside 50 mm
  • Key width inside 41 mm
  • Wall thickness 4.5 mm