hi_force_mb210_100_90
HI-FORCE MB210-100-90 hexagonal reduction bush for hydraulic torque spanner TWH210NRH, 100 x 90 x 5.0 mm
  • Spanner size outside 100 mm
  • Key width inside 90 mm
  • Wall thickness 5.0 mm