fami_m33t023ag003107
FAMI M33T023AG003107 MASTER DE top shelf with 3 edges PVC coating 36x36Eh 714x726x23 black
Product description:
  • Master upper shelves with 3 sides with rubber covering-eH =36 x 36
  • Dim. mm W =714 D =726 H =23
  • Colour: black
Key features according to our expert
  • Width: 714 mm
  • Height: 23 mm
  • Depth: 726 mm
  • Colour (manufacturer): Black
  • Color: Black
Specifications / All features
  • Brand: FAMI
  • EAN: 8051122593774
  • Supplier number: FAMI M33T023AG003107
Width
714 mm
Height
23 mm
Depth
726 mm