fami_m33t023ag003107
FAMI M33T023AG003107 MASTER DE top plank met 3 randen PVC coating 36x36Eh 714x726x23 black
Productomschrijving:
  • Master bovenste legvlakken met 3 kanten met rubberen bekleding-eH =36 x 36
  • Afm. mm B =714 D =726 H =23
  • Kleur: zwart
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Breedte: 714 mm
  • Hoogte: 23 mm
  • Diepte: 726 mm
  • Kleur (fabrikant): Zwart
  • Kleur: Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: FAMI
  • EAN: 8051122593774
  • Artikelnummer leverancier: FAMI M33T023AG003107
Breedte
714 mm
Hoogte
23 mm
Diepte
726 mm