conti_xpz710bp
conti_xpz710bp_2
conti_xpz710bp
conti_xpz710bp_2
CONTI XPZ710BP conti v fo v-belt 710 x 9.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 710
  • Width: 9,7 mm
  • Reference length Ld: 710 mm
  • Inside length: 672 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • RMA: 3VX280
  • Colour (manufacturer): Black
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817717182
  • Supplier number: CONTI XPZ710BP
Length
710
Width
9,7 mm
Reference length ld
710 mm
Inside length
672 mm