conti_xpz710bp
conti_xpz710bp_2
conti_xpz710bp
conti_xpz710bp_2
CONTI XPZ710BP conti v fo v-riem 710 x 9,7 mm zwart
  • Lengte: 710
  • Breedte: 9,7 mm
  • Richtlengte Ld: 710 mm
  • Binnenlengte Li: 672 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 3VX280
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817717182
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPZ710BP
Lengte
710
Breedte
9,7 mm
Richtlengte ld
710 mm
Binnenlengte li
672 mm