conti_xpa832bp
conti_xpa832bp_2
conti_xpa832bp
conti_xpa832bp_2
CONTI XPA832BP conti v fo v-belt 832 x 12.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 832
  • Width: 12,7 mm
  • Reference length Ld: 832 mm
  • Inside length: 792 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817715713
  • Supplier number: CONTI XPA832BP
Length
832
Width
12,7 mm
Reference length ld
832 mm
Inside length
792 mm