conti_xpa832bp
conti_xpa832bp_2
conti_xpa832bp
conti_xpa832bp_2
CONTI XPA832BP conti v fo v-riem 832 x 12,7 mm zwart
  • Lengte: 832
  • Breedte: 12,7 mm
  • Richtlengte Ld: 832 mm
  • Binnenlengte Li: 792 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817715713
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPA832BP
Lengte
832
Breedte
12,7 mm
Richtlengte ld
832 mm
Binnenlengte li
792 mm