conti_spz900cl
conti_spz900cl_2
conti_spz900cl
conti_spz900cl_2
CONTI SPZ900CL powerspan v-belt 900 x 10 mm black
9.46 tax incl.
Key features according to our expert
  • Length: 900
  • Width: 10 mm
  • Reference length Ld: 900 mm
  • Inside length: 862 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817671002
  • Supplier number: CONTI SPZ900CL
Length
900
Width
10 mm
Reference length ld
900 mm
Inside length
862 mm