conti_spz900cl
conti_spz900cl_2
conti_spz900cl
conti_spz900cl_2
CONTI SPZ900CL powerspan v-riem 900 x 10 mm zwart
 9,46 incl. BTW
  • Lengte: 900
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 900 mm
  • Binnenlengte Li: 862 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817671002
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ900CL
Lengte
900
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
900 mm
Binnenlengte li
862 mm