conti_spz562cl
conti_spz562cl_2
conti_spz562cl
conti_spz562cl_2
CONTI SPZ562CL powerspan v-belt 562 x 10 mm black
5.93 tax incl.
Key features according to our expert
  • Length: 562
  • Width: 10 mm
  • Reference length Ld: 562 mm
  • Inside length: 524 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817665544
  • Supplier number: CONTI SPZ562CL
Length
562
Width
10 mm
Reference length ld
562 mm
Inside length
524 mm