conti_spz562cl
conti_spz562cl_2
conti_spz562cl
conti_spz562cl_2
CONTI SPZ562CL powerspan v-riem 562 x 10 mm zwart
 5,93 incl. BTW
  • Lengte: 562
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 562 mm
  • Binnenlengte Li: 524 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817665544
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ562CL
Lengte
562
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
562 mm
Binnenlengte li
524 mm