conti_spz2037cl
conti_spz2037cl_2
conti_spz2037cl
conti_spz2037cl_2
CONTI SPZ2037CL powerspan v-belt 2037 x 10 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 2037
  • Width: 10 mm
  • Reference length Ld: 2037 mm
  • Inside length: 1999 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817665582
  • Supplier number: CONTI SPZ2037CL
Length
2037
Width
10 mm
Reference length ld
2037 mm
Inside length
1999 mm