conti_spz2037cl
conti_spz2037cl_2
conti_spz2037cl
conti_spz2037cl_2
CONTI SPZ2037CL powerspan v-riem 2037 x 10 mm zwart
  • Lengte: 2037
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 2037 mm
  • Binnenlengte Li: 1999 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817665582
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ2037CL
Lengte
2037
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
2037 mm
Binnenlengte li
1999 mm