conti_spz1637cl
conti_spz1637cl_2
conti_spz1637cl
conti_spz1637cl_2
CONTI SPZ1637CL powerspan v-belt 1637 x 10 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1637
  • Width: 10 mm
  • Reference length Ld: 1637 mm
  • Inside length: 1599 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817653794
  • Supplier number: CONTI SPZ1637CL
Length
1637
Width
10 mm
Reference length ld
1637 mm
Inside length
1599 mm