conti_spz1637cl
conti_spz1637cl_2
conti_spz1637cl
conti_spz1637cl_2
CONTI SPZ1637CL powerspan v-riem 1637 x 10 mm zwart
  • Lengte: 1637
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 1637 mm
  • Binnenlengte Li: 1599 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817653794
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ1637CL
Lengte
1637
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
1637 mm
Binnenlengte li
1599 mm