conti_spc7100cl
conti_spc7100cl_2
conti_spc7100cl
conti_spc7100cl_2
CONTI SPC7100CL powerspan v-belt 7100 x 22 mm black
  • Free shipping
  • Delivery by DHL
Key features according to our expert
  • Length: 7100
  • Width: 22 mm
  • Reference length Ld: 7100 mm
  • Inside length: 7016 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI POWERSPAN
  • Colour (manufacturer): Black
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817665308
  • Supplier number: CONTI SPC7100CL
Length
7100
Width
22 mm
Reference length ld
7100 mm
Inside length
7016 mm