conti_spc7100cl
conti_spc7100cl_2
conti_spc7100cl
conti_spc7100cl_2
CONTI SPC7100CL powerspan v-riem 7100 x 22 mm zwart
  • Lengte: 7100
  • Breedte: 22 mm
  • Richtlengte Ld: 7100 mm
  • Binnenlengte Li: 7016 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817665308
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPC7100CL
Lengte
7100
Breedte
22 mm
Richtlengte ld
7100 mm
Binnenlengte li
7016 mm