conti_spb2425cl
conti_spb2425cl_2
conti_spb2425cl
conti_spb2425cl_2
CONTI SPB2425CL powerspan v-belt 2425 x 17 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 2425
  • Width: 17 mm
  • Reference length Ld: 2425 mm
  • Inside length: 2365 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI POWERSPAN
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817667180
  • Supplier number: CONTI SPB2425CL
Length
2425
Width
17 mm
Reference length ld
2425 mm
Inside length
2365 mm