conti_spb2425cl
conti_spb2425cl_2
conti_spb2425cl
conti_spb2425cl_2
CONTI SPB2425CL powerspan v-riem 2425 x 17 mm zwart
  • Lengte: 2425
  • Breedte: 17 mm
  • Richtlengte Ld: 2425 mm
  • Binnenlengte Li: 2365 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817667180
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB2425CL
Lengte
2425
Breedte
17 mm
Richtlengte ld
2425 mm
Binnenlengte li
2365 mm