conti_spb2400cl
conti_spb2400cl_2
conti_spb2400cl
conti_spb2400cl_2
CONTI SPB2400CL powerspan v-belt 2400 x 17 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 2400
  • Width: 17 mm
  • Reference length Ld: 2400 mm
  • Inside length: 2340 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817655835
  • Supplier number: CONTI SPB2400CL
Length
2400
Width
17 mm
Reference length ld
2400 mm
Inside length
2340 mm