conti_spb2400cl
conti_spb2400cl_2
conti_spb2400cl
conti_spb2400cl_2
CONTI SPB2400CL powerspan v-riem 2400 x 17 mm zwart
  • Lengte: 2400
  • Breedte: 17 mm
  • Richtlengte Ld: 2400 mm
  • Binnenlengte Li: 2340 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817655835
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB2400CL
Lengte
2400
Breedte
17 mm
Richtlengte ld
2400 mm
Binnenlengte li
2340 mm