conti_spb1725cl
conti_spb1725cl_2
conti_spb1725cl
conti_spb1725cl_2
CONTI SPB1725CL powerspan v-belt 1725 x 17 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1725
  • Width: 17 mm
  • Reference length Ld: 1725 mm
  • Inside length: 1665 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI POWERSPAN
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817670746
  • Supplier number: CONTI SPB1725CL
Length
1725
Width
17 mm
Reference length ld
1725 mm
Inside length
1665 mm