conti_spb1725cl
conti_spb1725cl_2
conti_spb1725cl
conti_spb1725cl_2
CONTI SPB1725CL powerspan v-riem 1725 x 17 mm zwart
  • Lengte: 1725
  • Breedte: 17 mm
  • Richtlengte Ld: 1725 mm
  • Binnenlengte Li: 1665 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817670746
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB1725CL
Lengte
1725
Breedte
17 mm
Richtlengte ld
1725 mm
Binnenlengte li
1665 mm