conti_spb1650cl
conti_spb1650cl_2
conti_spb1650cl
conti_spb1650cl_2
CONTI SPB1650CL powerspan v-belt 1650 x 17 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1650
  • Width: 17 mm
  • Reference length Ld: 1650 mm
  • Inside length: 1590 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI POWERSPAN
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817666589
  • Supplier number: CONTI SPB1650CL
Length
1650
Width
17 mm
Reference length ld
1650 mm
Inside length
1590 mm