conti_spb1650cl
conti_spb1650cl_2
conti_spb1650cl
conti_spb1650cl_2
CONTI SPB1650CL powerspan v-riem 1650 x 17 mm zwart
  • Lengte: 1650
  • Breedte: 17 mm
  • Richtlengte Ld: 1650 mm
  • Binnenlengte Li: 1590 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817666589
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB1650CL
Lengte
1650
Breedte
17 mm
Richtlengte ld
1650 mm
Binnenlengte li
1590 mm