conti_spa3182cl
conti_spa3182cl_2
conti_spa3182cl
conti_spa3182cl_2
CONTI SPA3182CL powerspan v-belt 3182 x 13 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 3182
  • Width: 13 mm
  • Reference length Ld: 3182 mm
  • Inside length: 3136 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI POWERSPAN
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817671439
  • Supplier number: CONTI SPA3182CL
Length
3182
Width
13 mm
Reference length ld
3182 mm
Inside length
3136 mm