conti_spa3182cl
conti_spa3182cl_2
conti_spa3182cl
conti_spa3182cl_2
CONTI SPA3182CL powerspan v-riem 3182 x 13 mm zwart
  • Lengte: 3182
  • Breedte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 3182 mm
  • Binnenlengte Li: 3136 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817671439
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPA3182CL
Lengte
3182
Breedte
13 mm
Richtlengte ld
3182 mm
Binnenlengte li
3136 mm