conti_spa1707cl
conti_spa1707cl_2
conti_spa1707cl
conti_spa1707cl_2
CONTI SPA1707CL powerspan v-belt 1707 x 13 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1707
  • Width: 13 mm
  • Reference length Ld: 1707 mm
  • Inside length: 1661 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817671323
  • Supplier number: CONTI SPA1707CL
Length
1707
Width
13 mm
Reference length ld
1707 mm
Inside length
1661 mm