conti_spa1707cl
conti_spa1707cl_2
conti_spa1707cl
conti_spa1707cl_2
CONTI SPA1707CL powerspan v-riem 1707 x 13 mm zwart
  • Lengte: 1707
  • Breedte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 1707 mm
  • Binnenlengte Li: 1661 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817671323
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPA1707CL
Lengte
1707
Breedte
13 mm
Richtlengte ld
1707 mm
Binnenlengte li
1661 mm