conti_spa1157cl
conti_spa1157cl_2
conti_spa1157cl
conti_spa1157cl_2
CONTI SPA1157CL powerspan v-belt 1157 x 13 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1157
  • Width: 13 mm
  • Reference length Ld: 1157 mm
  • Inside length: 1111 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817654784
  • Supplier number: CONTI SPA1157CL
Length
1157
Width
13 mm
Reference length ld
1157 mm
Inside length
1111 mm