conti_spa1157cl
conti_spa1157cl_2
conti_spa1157cl
conti_spa1157cl_2
CONTI SPA1157CL powerspan v-riem 1157 x 13 mm zwart
  • Lengte: 1157
  • Breedte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 1157 mm
  • Binnenlengte Li: 1111 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817654784
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPA1157CL
Lengte
1157
Breedte
13 mm
Richtlengte ld
1157 mm
Binnenlengte li
1111 mm