conti_htd333615
conti_htd333615_2
conti_htd333615
conti_htd333615_2
CONTI HTD 336 3M 15 Conti Synchrobelt timing belt - HTD333615
  • Depending on application
  • From -20 °C to +100 °C
Key features according to our expert
  • Length: 336
  • Pitch: 3 mm
  • Width: 15 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominal length: 336 mm
  • Number of teeth: 112
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4010858891893
  • Supplier number: CONTI HTD333615
Length
336
Pitch
3 mm
Width
15 mm
Nominal length
336 mm