conti_htd333615
conti_htd333615_2
conti_htd333615
conti_htd333615_2
CONTI HTD 336 3M 15 Conti Synchrobelt tandriem - HTD333615
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 336
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 15 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 336 mm
  • Aantal tanden: 112
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858891893
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD333615
Lengte
336
Steek
3 mm
Breedte
15 mm
Nominale lengte
336 mm