conti_at592025
CONTI AT5 920 25 Conti Synchroflex timing belt - AT592025
88.55 tax incl.
On order: delivered from 23/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 8.
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 23/05/2026
Key features according to our expert
  • Length: 920
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 25 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 920 mm
  • Number of teeth: 184
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817269483
  • Supplier number: CONTI AT592025
Length
920
Pitch
5 mm
Width
25 mm
Nominal length
920 mm