conti_at592025
CONTI AT5 920 25 Conti Synchroflex tandriem - AT592025
 88,55 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 8.
  • Lengte: 920
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 920 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817269483
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT592025
Steek
5 mm
Breedte
25 mm
Nominale lengte
920 mm