conti_at592012
CONTI AT5 920 12 Conti Synchroflex timing belt - AT592012
46.03 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 16.
  • Length: 920
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 12 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 920 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817269490
  • Supplier number: CONTI AT592012
Pitch
5 mm
Width
12 mm
Nominal length
920 mm