conti_at592012
CONTI AT5 920 12 Conti Synchroflex tandriem - AT592012
 46,03 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 16.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Lengte: 920
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 12 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 920 mm
  • Aantal tanden: 184
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817269490
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT592012
Lengte
920
Steek
5 mm
Breedte
12 mm
Nominale lengte
920 mm