conti_at526032
CONTI AT5 260 32 Conti Synchroflex timing belt - AT526032
56.28 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 6.
  • Length: 260
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 32 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 260 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817108041
  • Supplier number: CONTI AT526032
Pitch
5 mm
Width
32 mm
Nominal length
260 mm