conti_at526032
CONTI AT5 260 32 Conti Synchroflex tandriem - AT526032
 56,28 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 6.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Lengte: 260
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 32 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 260 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817108041
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT526032
Steek
5 mm
Breedte
32 mm
Nominale lengte
260 mm