hi_force_mb210_85_80
HI-FORCE MB210-85-80 hexagonal reduction bush for hydraulic torque spanner TWH210NRH, 85 x 80 x 2.5 mm
  • Spanner size outside 85 mm
  • Spanner size inside 80 mm
  • Wall thickness 2.5 mm