hi_force_mb210_100_85
HI-FORCE MB210-100-85 hexagonal reduction bush for hydraulic torque spanner TWH210NRH, 100 x 85 x 7.5 mm
  • Free shipping
  • Delivery by DHL
Product description
  • Reducing hexagon for hydraulic torque spanner TW210NRH
  • Spanner size outside 100 mm
  • Spanner size inside 85 mm
  • Wall thickness 7.5 mm