FESTOOL SSH-STF-LS130-F flat sanding pad - 490161
25.80 tax incl.
On stock, immediately available. we have 2 products in stock.
  • BR 10 DAB+ Digital radio (202111)
Benefits of the Standard Version
  • Versatile: The flat sanding sole allows for a wide range of surfaces to be tackled.
  • Convenient: Comes in a blister pack for easy storage and transport.
  • Standard Version: Ideal for professionals looking for a reliable, standard tool.
Product description
Flat sanding pad.
For LS 130
Key features according to our expert
  • Length: 130 mm
  • Width: 80 mm
  • Brand: FESTOOL
  • EAN: 4014549118153
  • Supplier number: FESTOOL 490161
Length
130 mm
Width
80 mm
Dimensions length x width
80 x 130.00 mm