fami_fml01210001
FAMI FML01210001 steel box with public bottom with rollers 1000x800x1150 mm grey RAL 7000
  • Free shipping
  • Delivery by DHL
Product description:
  • Steel plate holders with folding base with castors
  • Dim. mm W =1000 D =800 H =1150
  • Colour: grey RAL 7000
Key features according to our expert
  • Width: 1000 mm
  • Height: 1150 mm
  • Depth: 800 mm
  • Colour (manufacturer): Grey
  • Color: Grey
  • RAL number: 7000
Specifications / All features
  • Brand: FAMI
  • EAN: 8057711058648
  • Supplier number: FAMI FML01210001
Width
1000 mm
Height
1150 mm
Depth
800 mm