fami_ffh00500100
FAMI FFH00500100 transverse divider 200mm (2 pcs) + longitudinal divider with slots 455mm
13.83 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
set
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 26/05/2026
  • Delivery by DHL
Product description:
  • Set of dividers for drawers front height 100 mm-eH =24 x 27