fami_clever0908
FAMI CLEVER0908 CLEVER SMALL trolley 908x515x846 mm blue RAL 5012
  • Free shipping
  • Delivery by DHL
Product description:
  • Transport trolley series clever small dismantled with wheels
  • Dim. mm W =908 D =515 H =819
  • Colour: blue RAL 5012
Key features according to our expert
  • Length: 515 mm
  • Width: 908 mm
  • Height: 819 mm
  • Colour (manufacturer): Blue
  • Color: Blue
  • RAL number: 5012
Specifications / All features
  • Brand: FAMI
  • EAN: 8057711391011
  • Supplier number: FAMI CLEVER0908
Length
515 mm
Width
908 mm
Height
819 mm