conti_xpz687bp
conti_xpz687bp_2
conti_xpz687bp
conti_xpz687bp_2
CONTI XPZ687BP conti v fo v-belt 687 x 9.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 687
  • Width: 9,7 mm
  • Reference length Ld: 687 mm
  • Inside length: 649 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • RMA: 3VX272
  • Colour (manufacturer): Black
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817717175
  • Supplier number: CONTI XPZ687BP
Length
687
Width
9,7 mm
Reference length ld
687 mm
Inside length
649 mm