conti_xpz687bp
conti_xpz687bp_2
conti_xpz687bp
conti_xpz687bp_2
CONTI XPZ687BP conti v fo v-riem 687 x 9,7 mm zwart
  • Lengte: 687
  • Breedte: 9,7 mm
  • Richtlengte Ld: 687 mm
  • Binnenlengte Li: 649 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 3VX272
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817717175
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPZ687BP
Lengte
687
Breedte
9,7 mm
Richtlengte ld
687 mm
Binnenlengte li
649 mm