conti_xpz3150p
conti_xpz3150p_2
conti_xpz3150p
conti_xpz3150p_2
CONTI XPZ3150P conti v fo pioneer v-belt
Key features according to our expert
  • Length: 3150
  • Width: 9,7 mm
  • Height: 8 mm
  • Reference length Ld: 3150 mm
  • Inside length: 3112 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO PIONEER
  • RMA: 3VX1118
  • Colour (manufacturer): Black/Blue
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4010858124229
  • Supplier number: CONTI XPZ3150P
Length
3150
Width
9,7 mm
Height
8 mm
Reference length ld
3150 mm
Inside length
3112 mm